--> ZÍSKÁVÁTE DÁREK <--

23 MOTIVACÍ ČLOVĚKA

+ VÝBORNÁ VIDEA O INVESTOVÁNÍ 

Poznáte své silné stránky, na nich začněte stavět svůj realitní byznys

v členské sekci

 • 1
  Registrujte se
 • 2
  Na e-mail přijdou přihlašovací údaje
 • 3
  Získáváte okamžitě přístup do členské sekce
  (zdarma)

Co získáváte

Video

Ebook

3 videa k tomu jako bonus

Video 1 (ukázka)

Video 2

Video 3

Registrace

23 motivací člověka + bonus

Nehledejte v tom žádný háček, nic neprodávám 😉

(30 denní členství)

Vyplňte formulář a získejte okamžitě přístup

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů

Proč se registrovat a stáhnout si ebook

 • Je toho hodně, co investor musí znát
  Dluhy, hypotéky, inflace, portfolio, ROI, cíle, motivace, nájemníci, 18 letý nemovitostní cyklus a mnoho dalšího
 • Orientace na trhu
  Nabídka nemovitostí je v tuto chvíli velká. Ukážu vám, jak hledat výdělečnou nemovitost
 • Od roku 2009
  V nemovitostech se pohybuji už spoustu let a vedl jsem firmu, která se starala o sto nájemníků najednou. Nemovitosti jsem sám vyhledával a řídil správu
 • Kde hledat výdělečnou investici
  Velká města jsou velmi drahá, jenomže v tuto dobu v 18 letého nemovitostního cyklu to je běžné. Podíváme se, jak postupovat při hledání správné nemovitosti

Vím přesně, jak se takový investor cítí. Ten, který hledá vysněnou investici. Také jsem se tak cítil, když jsem v roce 2009 začínal s tímto podnikáním. Tohle video je zaměřené na pasivní příjem. Jenže pasivní příjem není to, co udělá z investora zámožného člověka. Tím je něco úplně jiného. Zámožným vás udělá hodnota nemovitosti, která časem poroste na ceně. Tomu se budeme věnovat později.

Musíš říct mnoha věcem NE!

Když jsem začínal podnikat v roce 2009, můj den vypadal takto: naplánovat, co budu dělat, pár telefonátů, odpovědět na e-maily, hurá do terénu. Vrátil jsem se domů večer. Práci jsem věnoval 12 až 14 hodin denně. Nevěděl jsem, kde končí práce a kde začíná osobní život.

Učil jsem se marketing, jak fungují ostatní firmy, hodně jsem začal číst, studoval psychologii a makal na Excel tabulkách, aby mi všechny výpočty seděly. Začátky byly těžké, ale stálo to za to.

Nechci po tobě, abys pracoval 14 hodin denně. Právě naopak. ALE... na začátek je nutné soustředit se na svou novou práci, investování nebo podnikání a všemu ostatnímu říct NE!

Steve Jobs jednou řekl: "jsme pyšní na všechny nápady, které jsme úspěšně realizovali. Jsme zároveň stejně pyšní na stovky dalších nápadů, kterým jsme řekli ne."

Dnes je daleko těžší říct ne ostatním narušitelům pozornosti. Je jich mnoho. Můžeš ulítávat na Facebooku, YouTube, na čtení něčeho nedůležitého, co tě nikam neposune nebo třeba na sportu, i když nejsi profesionál. Nemusíš si nic z toho připouštět. Znám to taky. Sami sobě si nalháváme velmi dobře. Víme, jak se obalamutit, abychom slyšeli, co slyšet chceme.

Máš před sebou materiály, které ti pomohou na cestě stát se investorem. Vyhraď si dvě hodiny denně na studium. Dělej to sedm dní v týdnu. Vypni ostatní věci. Vypni si telefon. Nikomu neodpovídej, ani partnerce nebo mámě, když bude po tobě něco chtít (Ok, jdeme moc daleko...).

NE je slovíčko, které musíš naučit své okolí. Oni musí vědět, že na něčem makáš. Jen tak se můžeš hluboce soustředit na jediné téma a být v něm VÝBORNÝ. Úspěch přichází pouze k těm výborným. Podprůměrní budou jen nadávat, jak je svět nespravedlivý. Poznáš je tak, že často používají slovo kdyby...

Adam Wojnar