Investice do nemovitosti v Bulharsku. Mojenemovitostumore.cz

Proč si nepořídit vilku vilu kousek od moře, kde máte saunu, BBQ, bazén, zahradu, parkování a hlavně vše vypadá jako na zámku? 🙂

Osobně se mi tato investice líbí nejvíce. Nejde teď o to, že bych měl spočítáno, že tato vila má nejlepší návratnost z mých investovaných peněz (ROI), ale nejvíce se mi líbí.

Musím ale dodat, že emoce musí jít u investora stranou. Nejsilnější slovo má Excel tabulka, která nelže. Každý investor si musí řádně spočítat, jak se mu peníze zhodnotí. Jestli pravidelně sleduješ mé podcasty, pak víš, že vše musí do sebe zapadat. Investice je chladná záležitost. Nemovitost je box, ze kterého musí pravidelně něco vypadnout. Příjem. Jinak nejde o aktivum, ale pasivum. Tady to platí také.

Tato velká vila, o které je řeč nejvíce v tomto rozhovoru je spíše určena k vlastnímu užití. Něco jako „chata“ u moře. Z tohoto hlediska to smysl může dávat opravdu velmi silný. Záleží, v jaké životní situaci se investor nachází a jestli to vůbec bere jako investici na zhodnocení svých peněz.

Pro investora, který hledá zhodnocení, budou lepší investice, které jsou mnohem levnější. Doporučuji mrknout na web http://mojenemovitostumore.cz/ a najít něco levnějšího, co dává z hlediska tabulek větší smysl. Letenka na Slunečné pobřeží se dá pořídit za cenu 50 EUR, tak proč se nepodívat na dovolenou do Bulharska a spojit to s „investičním“ výletem?

Jsem váš realitní makléř na Jižní Moravě

Pracuji na doporučení a spolupracuji s DOMA makléři

  • Pohybuji se v realitách od roku 2009
  • Ve své firmě jsem míval ve správě nemovitosti s více jak 100 nájemníky
  • Najměte si mě na spolupráci při prodeji a pronájmu vaší nemovitosti
  • Osobně jsem realitní investor a vím, jaké to je prodávat a shledat nájemníka
  • Věnuji se bydlení i komerci