Investiční hypotéky OSVČ, 18 letý ekonomický cyklus

ČAS ZAČÁTKU 1. VIDEA 1:45

Hypotéky OSVČ Živnostníci řeší potíže s dosažením na hypotéky, protože optimalizují své příjmy tak, aby platili co nejnižší daně. Na jedné straně je příjemné platit nižší daně, ale pro banky je obtížné půjčit takovému podnikateli na bydlení nebo dále na podnikání. S čím se OSVČ potýkají a jak se dá s tím pracovat, na to odpoví můj host Marián Drgo, který je hypoteční poradce a sám do nemovitostí investuje.

https://bohatydikyrealitam.cz/ebook/

ČAS ZAČÁTKU 2. VIDEA 10:16

18 letý cyklus Co je to ekonomický cyklus a jak je spojen s cenami nemovitostí? Vezmeme to popořadě. Je to cyklus, kdy během určitého období jde ekonomika vzhůru, vše se daří a to až do doby, než to přestane fungovat a přijde ekonomická krize.

Tento cyklus začíná na samotném dně po ekonomickém kolapsu a končí na vrcholu před dalším ekonomickým propadem. Trvá zhruba osmnáct let a nemovitosti v těchto cyklech hrají velkou roli. Celá cesta od samého dna až po vrchol se opakuje více než dvě stě let a já ti v této kapitole vysvětlím, proč bys měl tuto ekonomickou mašinérii poznat zblízka. Řekneme si, jak ti tyto znalosti pomohou dělat správná investiční rozhodnutí i navzdory často nesmyslným zprávám z médií.

Čas od času mluvím před lidmi na různých konferencích o investování do nemovitostí. Jakmile zmíním téma ekonomických cyklů, hned po skončení mého vstupu se přede mnou postaví fronta lidí, kteří chtějí vědět více o tomto fenoménu.

ČAS ZAČÁTKU 3. VIDEA 17:10

3 mýty pasivního příjmu Lidi se hodně pletou, když jde o peníze. Ještě více se ale pletou, když jde o jejich vydělávání formou investice. Pasivní příjem způsobuje velký zmatek. Podíváme se proto dnes na to, jaké tři věci je třeba si uvědomit a zodpovědět před tím, než se pokusím získat PP.

Jsem váš realitní makléř na Jižní Moravě

Pracuji na doporučení a spolupracuji s DOMA makléři

  • Pohybuji se v realitách od roku 2009
  • Ve své firmě jsem míval ve správě nemovitosti s více jak 100 nájemníky
  • Najměte si mě na spolupráci při prodeji a pronájmu vaší nemovitosti
  • Osobně jsem realitní investor a vím, jaké to je prodávat a shledat nájemníka
  • Věnuji se bydlení i komerci