Pozor na tyto chyby při investování

Neposlouchej, co říkají média. Jedno anglické rčení říká: „rozbité hodinky jdou dvakrát denně správně“

1. video To platí také o zprávách v televizi a nebo jakýchkoliv médií. Jednou se prostě moudré hlavy musí trefit a když jednou budou jít pravdu a náhodou se trefí se svou prognózou ekonomického armagedonu, potom ti každý bude říkat „já ti to říkal“. Pravdou je, že tito lidé ví prd.

2. video o chybách (celé znění webináře v klubu BDR na webu bohatydikyrealitam.cz —- produkty —- mentoring klub) https://bohatydikyrealitam.cz/uvod-b/stan-se-clenem/

Jsou chyby, kterým se dá lehce předejít, když vyhledáváš investiční nemovitost. Jednou z nich je -nezamilovat se do své nemovitosti- investice je investice, to je vše. Je tu od toho, aby slouží svému účelu. Není tu proto, aby ses na ní koukal jako na svatý obrázek. Je jedno, jestli jde o byt, dům, pozemek, akcie, zlaté kovy nebo jestli investuješ do bordelu na smetišti. Hlavně když to dává smysl po finanční stránce. To je vše.

3. video Pasivní příjem je fajn. Jenže mnoho z vás si neuvědomuje, co se stane, až ti tento příjem nahradí příjem ze zaměstnání. Co budeš potom dělat? Třetí video je právě o tomto tématu, které uniká široké veřejnosti. Co s tím, když se to povede? Ne vždy to může být výhra, jak si ji lidi malují.

Jsem váš realitní makléř na Jižní Moravě

Pracuji na doporučení a spolupracuji s DOMA makléři

  • Pohybuji se v realitách od roku 2009
  • Ve své firmě jsem míval ve správě nemovitosti s více jak 100 nájemníky
  • Najměte si mě na spolupráci při prodeji a pronájmu vaší nemovitosti
  • Osobně jsem realitní investor a vím, jaké to je prodávat a shledat nájemníka
  • Věnuji se bydlení i komerci