✉️ reality@adamwojnar.cz     📞 +420 737 671 099

Čím Méně Traduju, Tím Víc Vydělám. Práce 2 min Denně – Rosťa Navrátil (dva díly)

Rosťa Navrátil je trader, který dnes “pracuje” jen pár minut denně (někdy jen dvě minuty). Traduje už 24 let a prošel si svými ztrátami, aby se toto řemeslo naučil.

Rosťa byl horolezec a ve svých 24 letech spadl ze skály. Zastavil se na kameni nad padesátimetrovým srázem. Tato zkušenost mu zpřeházela hodnoty a od té doby se na život dívá úplně jinak.

S čím se potýká profesionální trader? Pro koho je tato “práce” vhodná a kdo by se jí měl vyhnout?

Tohle je 1. díl rozhovoru ze 2.

Dále pak se dozvíš:

Čím méně Rosťa traduje, tím více vydělává

Jak zvládá svou psychiku

V penězích vládne asymetrie (dá se vydělat, i ztratit, velké množství peněz například v porovnání s holičem…)

Proč se musel naučit Rosťa sedět na rukou. Proč láska k penězům ne nesmyslná hodnota.

Mnoho lidí se ptá, kdy je nejlepší čas koupit, kdy prodat. Hledají zázračnou pilulku jménem zkratka. Každý zkušený profík ví, že tyto zkratky neexistují. Musí být připravený na všechny možné scénáře tak, aby z nich profitoval nebo aspoň neztratil svůj kapitál.

Jestli vám nevadí dostávat od nájemníka britské libry místo českých korun, klikněte sem >>>

Rozhovory mě baví hlavně z důvodu, že se také vzdělávám společně se svým publikem. Nikdo nezná všechno. Udělal jsem v životě hodně chyb. Pozbyl hodně peněz. Například trading mi nikdy nešel. Rosťa právě tady mluví o strategiích, na co si dát pozor nebo jakého brokera využívat…

Investici do sebe beru jako číslo jedna než se do něčeho pustím (a pak nikdy nepřestanu se vzděláváním). Stojí to hodně peněz, času, sil a výsledek je veeeeelmi nejistý. Ale když se to podaří, tak mě taková investice doprovází mnoho let. Proto to stojí za to.

Rosťa Navrátil je mistr svého řemesla. Toto je druhý díl rozhovoru, plný výborných tipů a rad pro tradery.