Pomáhám lidem vystoupit z krysího závodu  díky pasivnímu

příjmu z pronájmu investičních bytů

V oboru se pohybuji od roku 2009

📌 Pomohl jsem získat investorům portfolio v hodnotě   převyšující 100 000 000 Kč.

📌 S pasivním příjmem přes 200 000 Kč měsíčně.

📌 Více jak 50 lidem za 2 roky.

Býval jsem vždy obyčejný kluk z Karviné, který byl ve všem průměrný.

❌ Navíc jsem neuměl šetřit. Nemovitosti byly v mých očích jen pro vyvolené.

✅ Než jsem objevil recept, postup krok-za-krokem, který může použít úplně každý i bez nutnosti milionů na účtě nebo tzv. "podpultovkám".

Mnohokrát jsem se stěhoval z místa na místo a střídal jedno zaměstnání za druhým. Až jednou jsem přišel na to, že tohle není cesta pro mne.

Potom jsem si uvědomil, že mám nadprůměrné znalosti v zajišťování bydlení. Otevřel jsem svou firmu a začal podnikat. Od té doby se vše změnilo a já dostal svou svobodu, chuť dělat nové věci a sebejistotu nazpět. Nemovitosti se staly mou každodenní radostí.

 

"Pomohli jsem více jak 900 krajanům získat bydlení a práci v Anglii. Jednoho dne jsem koupil svou první investiční nemovitost a zjistil, co je to pasivní příjem. Život se mi změnil."

 

V roce 2004 jsem se odstěhoval do Manchesteru. Během pěti let jsem vystřídal 13 prací a celkem se 10x stěhoval. Od roku 2009 jsem se věnoval podnikání Hurá do světa a zabýval se správou nemovitostí se 100 nájemníky. V roce 2013 jsem koupil svou první nemovitost. Od ledna 2019 dělám poradenství, konzultace při investování do realit, napsal jsem ebook a založil online klub.

 

Moje vize

Chci naučit Čechy přemýšlet nad investicemi tak, jak je to běžné v zahraničí. Bohatství díky realitám přináší více než jen pasivní příjem. Přináší životní rovnováhu, životní styl a zajištění.