Pomáhám lidem být bohatý díky realitám. Zajistit se na důchod a ochránit své jmění vůči inflaci.

V oboru se pohybuji od roku 2009.

Býval jsem vždy obyčejný kluk z Karviné, který byl ve všem průměrný. Navíc jsem neuměl šetřit. Nemovitosti byly v mých očích jen pro velké kluky a holky. 

Mnohokrát jsem se stěhoval z místa na místo a střídal jedno zaměstnání za druhým. Až jednou jsem přišel na to, že tohle není cesta pro mne.

Potom jsem si uvědomil, že mám nadprůměrné znalosti v zajišťování bydlení. Otevřel jsem svou firmu a začal podnikat. Od té doby se vše změnilo a já dostal svou svobodu, chuť dělat nové věci a sebejistotu nazpět. Nemovitosti se staly mou každodenní radostí.

Pomohli jsem více jak 900 krajanům získat bydlení a práci v Anglii. Jednoho dne jsem koupil svou první investiční nemovitost a zjistil, co je to pasivní příjem. Život se mi změnil.

V roce 2004 jsem se odstěhoval do Manchesteru. Během pěti let jsem vystřídal 13 prací a celkem se 10x stěhoval. Od roku 2009 jsem se věnoval podnikání Hurá do světa a zabýval se správou nemovitostí se 100 nájemníky. V roce 2013 jsem koupil svou první nemovitost. Od ledna 2019 dělám poradenství, konzultace při investování do realit, napsal jsem ebook a založil online klub.

Moje vize

Chci naučit Čechy přemýšlet nad investicemi tak, jak je to běžné v zahraničí. Bohatství díky realitám přináší více než jen pasivní příjem. Přináší životní rovnováhu, životní styl a zajištění.