✉️ jsem@adamwojnar.cz     📞 +420 737 671 099

Nemovitost k pronájmu v Karviné je dobrodružství – Marek Odehnal, MBA

Každý člověk, pokud chce být finančně stabilní, by měl mít tyto tři zdroje příjmu:

1. Podnikání/závislá činnost

2. Akcie

3. Nemovitosti

To je mantra, které se drží Marek Odehnal. Nejen že to doporučuje svým klientům, ale sám se toho drží.

Majitel investičně-poradenské firmy ODEHNAL & PARTNEŘI

V tomto díle podcastu se zaměříme více na číslo 3. Nemovitosti. Marek investoval v Brně a v Karviné, kde to podle něj je více riskantní, ale návratnost může být opravdu hezká ve srovnání s dražšími lokalitami. Kde dělá většina lidí chybu, když si nikdy nenašetří tolik peněz, aby je mohli investovat a tato investice by jim pokryla náklady na život?

trpělivost

Lidem chybí trpělivost. Chtějí milion zítra, místo pomalého a soustavného investování, každý měsíc po dobu 15 let. Pak je možné proinvestovat se k milionu korun. Nebo milionu a půl a k tomu postačí investovat pravidelně pět tisíc korun. To není zase tak moc.

Úroky, které se reinvestují (nevybírají, ale znovu investují) za patnáct let přinesou více jak jednu třetinu kapitálu, který musí přinést investor.

Tady je odkaz na úrokovou kalkulačku.

Odkazy na Marka Odehnala

Web https://marekodehnal.cz/

LinkedIn https://www.linkedin.com/in/marekodehnal/

Pomalé není sexy. Lidé chtějí loterii. Chtějí vyhrát přes noc. To je problém. Rychle je riskantní. Investice je přitom něco velmi pomalého, nudného a pořád se opakujícího. Nikoho to nebaví. Jenomže to je ta jediná cesta, jak se dostat k milionu, pokud jste ho zrovna nezdědili.