✉️ jsem@adamwojnar.cz     📞 +420 737 671 099

Setkání investorů – PRAHA 27.11.

Máme za sebou trojici seminářů v roce 2019. Prahou jsme tento rok zakončili a já se už těším, až se znovu setkáme ve 2020 zase v Brně, Ostravě i Praze. Termíny budou vyhlášeny v e-mailu a nebo na webu bohatydikyrealitam.cz/zive

Poprvé jsme zařadili do semináře také vstup hypotečního specialisty Mariána Drga, na kterého se slétly dotazy. Jsem moc rád, že účastníci využili jeho přítomnosti a ptali se, jak řešit svou finanční situaci.

Ze všech třech setkání jsem obdržel zajímavé připomínky a vzal jsem si z toho náměty na další zlepšení. V Brně by se publiku líbilo, kdybych mluvil také o svých investicích. Proto jsem je zařadil na ostravské akci. V Ostravě jsem dostal zpětnou vazbu, že publiku by se líbilo zeptat se hypotečního specialisty. Proto jsem jej hned na dalším setkání v Praze zařadil. Obě dvě úpravy se stávají permanentní částí semináře a workshopu.

Z Prahy mám také zpětnou vazbu, kterou ale nemám ještě plně zpracovanou v době psaní těchto řádků, ale už se rýsuje další vylepšení, abychom začali druhé kolo živých akcí mnohem efektivněji.

Děkuji všem zúčastněným ze všech třech akcí, které se konaly v roce 2019 a moc se těším, až se sejdeme v roce 2020.

Adam Wojnar