✉️ jsem@adamwojnar.cz     📞 +420 737 671 099

Cizinci očekávají vyšší standard služeb – Vojta Stehno, foreigners.cz

Nacházíme se s Vojtou v budově jménem Domeq, o kterou se starají. Tato rezidenční budova nabízí 159 ubytovacích jednotek.

Více o Foreigners zde: https://www.foreigners.cz/

Vojta, podobně jako mnoho podnikatelů, začínal s businessem na vysoké. V tomto věku se člověk poprvé dostává do toho „velkého“ světa a poznává, co je jinak, případně co by mohl on sám udělat jinak, a vidí podnikatelskou příležitost. Není to nic neobvyklého. Unikátní je ovšem to, že u toho Vojta se svou spolupodnikatelkou vydrželi tak dlouho a navíc se ještě rozrůstají. Statistiky nedávají podnikatelům velké šance na přežití.

Jim se to ale povedlo. Ale nesmí přestat. Musí jít dále svou cestou a daří se jim to. Služby pro cizince jsou výzvou pro Čechy a český trh. Málokdo umí výborně cizí jazyk a málokdo umí poskytovat vyšší standard služeb, na něž jsou lidé z ciziny většinou zvyklí.

U nás doma vládne na trhu s realitami spíše divoký západ než vyspělý západní svět, který vidíme v Německu nebo Británii.

Podívej se s námi do tohoto skvěle vybaveného domu s názvem Domeq, kde bydlí převážná část cizinců, kteří jsou v Brně pracovně nebo na studiích.