✉️ jsem@adamwojnar.cz     📞 +420 737 671 099

Češi žijící v zahraničí, tohle je pro vás. Investujte doma – Alex Jedlička

Žil jsem dlouhodobě v zahraničí a okem pokukoval po nemovitosti v Česku. Nakonec jsem investoval v Anglii, ale trh doma v ČR mi přišel dlouho zmatený. Pak jsem zjistil, že to tak nepřipadá jen mně, ale také ostatním lidem, kteří tady žijí. Jestli jste poznali trh v zahraničí, kde žijete, potom v ČR vám to musí připadat také zmatené. A já se vám vůbec nedivím.

Český trh s nemovitostmi absolutně nepočítá s investory, natož s investory, kteří nežijí na domácí půdě. Je těžké vypáčit s makléřů a majitelů bytů, kolik se platí například za správu družstvu, jaké jsou zálohy na ohřev vody, kolik je fond oprav, kolik se platí splátka hypotéky družstva (i když jde o osobní vlastnictví). Na dálku je skoro nemožné se v tom orientovat a proto výpočty bez bližší analýzy a znalosti těchto věcí nejsou přesně. Proto nabízím tuto VIP realitní službu svým klientům, kteří uvažují o koupě bytu ze zahraničí.

Kontakt na Alexe Jedličku

Můžete žít dlouhodobě v Londýně, Singapuru, Hongkongu nebo třeba ve Vancouveru. Nebo někde úplně na jiném místě v Evropě a mimo Evropu. Pomohu vám investovat doma v Česku a koupit nemovitost na hypotéku. Není proto nutné mít naspořené miliony.

Adam Wojnar