✉️ reality@adamwojnar.cz     📞 +420 737 671 099

Prohlídka nemovitostí v Anglii pro české cashflow investory

📍 Pojďte se se mnou podívat na dům v severovýchodní části Anglie, který bude brzy připraven k pronájmu. Provedu vás domem, který se opraví a bude brzy na prodej. Už má svého investora, jen je nutné dodělat zbytek oprav, aby nemovitost byla v pořádku. Seznámím vás s tím, co můžete koupit už od 1,5M korun.

NABÍDKA INVESTIČNÍCH NEMOVITOSTÍ: bohatydikyrealitam.cz/britskereality/nabidka

📍 V Anglii se pohybuji od roku 2004. Od roku 2009 tam podnikám v oboru správy nemovitostí. O tři roky později jsem koupil svou první investici a nyní pomáhám českým investorům k diverzifikaci aktiv.

📍 Tyto nemovitosti jsou velmi výnosné, proto jsou ideální pro cashflow investory, kteří chtějí investovat pro navýšení svého měsíčního příjmu o 10 000 korun a více při nákupu jediného domu.

📍 Nenechte se zmást cenou od 1,5 milionu korun. Průměrná anglická nemovitosti je více jak dvakrát dražší než ta česká. Jde o oblast daleko od Londýna a v UK panuje stejná dynamika jako u nás doma. Čím dále jste od hlavního města, tím větší šance na nákup levných nemovitostí. Proto to dává smysl.

📍 Osobně jsem přesvědčený, že do 3 let tato cenová kategorie zcela vymizí a investor bude musel sáhnout mnohem hlouběji do své kapsy.

Adam Wojnar
Adam Wojnar